Kurumsal

Biz Kimiz !

Monat; ofis mobilyaları sektöründe hizmet vermek ve sektörde saygın bir yer edinerek Monat markasını tüm dünyada duyurmak idealiyle yola çıkmış bilgili, tecrübeli, yetenekli, hırslı , genç ve son derece dinamik bir oluşumdur.

Monat kurucuları ofis mobilyası sektöründe yirmi yıla yakın bir sürede edindikleri bilgi birikimlerini, tecrübelerini, ve hayallerini eğitimleri ve yetenekleri ile harmanlayıp müşterilerinin ihtiyaçlarını ve taleplerini en iyi en doğru ve en kaliteli şekilde cevaplamak için onların hizmetine sunmuştur.

Kişisel özgeçmişinde ofis mobilyası sektöründe; kamu, eğitim, sağlık, sanayi, finans, telekominikasyon, vs. alanlarında Türkiye’nin en büyük kuruluşlarının mobilya projelerinin altında imzaları olan bizler bu güvenle ve güçle ve malzeme ve üretim bilgimizle alanda en iyi olma çabasındayız.

Müşterilerimiz ve tedarikçilerimizle oluşturmaya çalıştığımız sinerji ve mükemmel uyum, her şartta ve koşulda birinci önceliğimiz olan kaliteli ürün, kaliteli hizmet anlayışı ve büyük bir disiplin ve itinayla kurduğumuz ve asla ödün vermediğimiz toplam kalite yönetimi geleceğimize yön vermeye devam edecektir.

1
2
3
monat