Kurumsal

Monat ürünleri; bir ofis mobilyası işlevi görmenin yanı sıra, sizi anlatan tasarımları ve size yardımcı olarak işinizi kolaylaştıracak fonksiyonellikleri alışılmışın çok üstünde bir kaliteyle bir arada sunan nitelikli bir koleksiyondur.

Kişisel kabiliyet ve gelişimin yanı sıra 20 yılı aşkın bir sürede kazanılan bilgi birikimi ve tecrübe sayesinde, kaliteli ellerde şekillenen kaliteli malzemeyle üretilen sorunsuz bir ürüne sahip olursunuz.

Monat; gerek mevcut koleksiyonuyla gerekse farklı taleplerinizden yola çıkarak size özel yapacağı çalışmalarla ihtiyaçlarınızı en üst seviyede karşılamak için var gücüyle çalışır. Çünkü zamanınızın büyük bölümünü geçirdiğiniz ve bize göre ana yaşam alanlarınız olan ofislerinizde kendinizi iyi hissetmenizi sağlamaya yardımcı olmak bizim için çok önemlidir. Bunun içindir ki her bir ürünümüzün iyi hissetmenize yardımcı olacak bir yönü mutlaka mevcuttur. Monat için; ekonomik, teknolojik, kültürel ve sosyal değişimleri yakından gözlemleyip insan odaklı, fonksiyonel, ergonomik değişen duygu ve alışkanlıklara cevap verebilen ürünler sunabilmek asıl çıkış noktasıdır.

Harikulede, göz alıcı, hayranlık uyandırıcı ürünler tasarlamak ne kadar önemli ise ürünü kaliteden ödün vermeden optimum maliyetlerle üretebilmekte o kadar önemlidir. Monat ar&ge ekibi ürünlerine hayat verirken ne kaliteden bir gram ödün verir nede gereksiz maliyetleri sizlerin omuzlarına yükler.

Neden mi ? Monat…
Çünkü Monat; sadece bir mobilya markası olmanın dışında işinizdeki en büyük yardımcınız ve motivasyon kaynağınızdır…
neden monat